Your Reliable Supplier of Construction
Home pageReferenceObchodní domyObchodní a zábavní centrum Čestlice, Praha

Obchodní a zábavní centrum Čestlice, Praha

Jedná se o celkovou dostavbu objektu aquaparku, včetně dodávky rozsáhlých technologických provozních celků, novostavbu dvou čtyřpodlažních parkovacích domů, novostavbu hotelu**** a venkovních objektů včetně sadových úprav, komunikace, oplocení a reklamního pylonu.
Dominantním objektem obchodního a zábavního centra je centrální budova ve tvaru písmene „Y“, která je vložena mezi tři bazénové haly - dómy se zasklenými střechami, podepřenými dřevěnými lepenými vazníky.
V 1.NP je umístěna restaurace a fitness. Dále se zde nacházejí jednotky obchodů a vlastní odbavovací vstup do „vodního světa“. Ve 2.NP je situováno pokračování fitness a vstup do Spa – wellness. V suterénu objektu jsou umístěny technické prostory a zázemí komplexu.

Objekt Hotelu**** má 231 pokojů, restauraci, bar, wellness a fitness centra, 10 konferenčních místností až pro 650 osob a podzemní garáže s kapacitou 126 parkovacích míst.
Objekt je konstrukčně řešen jako železobetonový monolitický skelet a je tvořen jedním podzemním podlažím a čtyřmi nadzemními podlažími. V podzemním podlaží je umístěno parkoviště a technické provozy, v přízemí se nachází recepce, gastronomická část se zázemím, kongresové centrum a variabilní salonky. Tři hotelová patra, (2. až 4. NP) mají identický půdorys a na každém z nich se nachází 77 pokojů.