Spolehlivý dodavatel Vašich staveb
ÚvodNovinkyNový pavilon posílí výuku na FAPPZ ČZU

Nový pavilon posílí výuku na FAPPZ ČZU

22.09.2015
V pondělí 7. září byl ve 12.00 slavnostně otevřen nový pavilon Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Pásku v barvě fakulty přestřihl rektor České zemědělské univerzity v Praze prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., společně s představiteli Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva zemědělství, Ministerstva životního prostředí a za účasti akademické obce a zástupců dalších univerzit. Symbolicky tak bylo vyjádřeno, že špičkový výzkum i vzdělávání není myslitelné bez moderního zázemí a bez všestranné spolupráce.
 
 
V novém pětipodlažním objektu jsou umístěny laboratoře, učebny, kanceláře pro vědecké pracovníky a také související technické zázemí včetně garáží a kolárny. Moderní zázemí bude sloužit Katedře zoologie a rybářství, Katedře speciální zootechniky a Katedře obecné zootechniky a etologie Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU.
 
 
Realizace objektu s celkovou plochou přes 5000 m2 trvala 10 měsíců a stála 163 milionů Kč. Dotací ve výši 100 milionů Kč se na realizaci podílelo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
 
 
„Výstavba nového pavilonu je jednou z nejrozsáhlejších investičních akcí za poslední období. Jsem přesvědčen, že přispěje nejen ke zkvalitnění pedagogické činnosti u studijních oborů zabezpečovaných těmito katedrami, ale prohloubí i spolupráci s praxí a posílí vědecko-výzkumnou činnost Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů,“ uvedl rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c.
 
 
V týž den byl také slavnostně představen nový vestibul spojující budovu PEF s křídlem, kde jsou situovány velké posluchárny. Dvoupatrové atrium je koncipováno jako komunikační prostor, ale i odpočinkové zázemí pro studenty.
 
Původní článek naleznete ZDE
 

Naše stavby

Prohlédněte si naše referenční projekty.

Polyfunkční dům
Obytný soubor Centrum Starý Modřan, Praha
Bytové domy Košíře, Pod Kavalírkou, Praha
Bytový soubor Rezidence Modřínová - Ďáblický háj, Praha
Bytový dům Circle I. a II., Plzeň
CAMPUS RESIDENTAL AREA - B, ul. Netroufalky, Brno
Bytové domy, ul. Horníkova, Brno
Polyfunkční bytový komplex - Budova