Spolehlivý dodavatel Vašich staveb

Vyhledávání

 

Aktuální projekty

Praha Brno

Ostatní projekty

Připravujeme Realizované projekty

Kontakt

Tel.:+420 604 222 022
E-mail:  reality@unistav.cz


Unistav Team
ÚvodRealityPrahaBydlení Vinoř II

Bydlení Vinoř II

Typ projektu: Stavební pozemky vč. kompletních inženýrských sítí
Lokalita: Praha Vinoř

Projekt sestává z celkem 21 stavebních pozemků a 28 rodinných domů (z toho 22 řadových a 6 solitérních). Výstavba  areálu  je  realizována formou vybudování  veškerých inženýrských sítí spolu s přípojkami ukončenými  na jednotlivých pozemcích včetně vybudování příjezdových – obslužných  komunikací. Pozemky v zadní části areálu jsou prodávány samostatně jako stavební pozemky s ukončenými inženýrskými sítěmi na hranici pozemku  a  pozemky v přední části areálu spolu s navrhovanými rodinnými domy v několika možných variantách (řadové domy, samostatné domy a také dvojdomy). Domy jsou navrženy s důrazem na moderní architekturu a použitými prvky, vnitřním uspořádáním splňují parametry kvalitního a moderního bydlení se zahradou.

Projekt se nachází na severní straně městské části Praha – Vinoř a navazuje na stávající zástavbu rodinnými domy při ul. V Žabokřiku nedaleko centra obce.  V rámci  dané lokality byla dokončena v loňském roce výstavba 20 rodinných domů vymezených ul. Lipoltická a ul. Stojická s tím, že v roce 2014 by měla navázat na tuto etapu výstavba zbývajících 8 domů při ul. Krasnická (5 řadových RD a 3 solitérní domy).

Vinoř patří vzhledem k několika realizovaným developerským projektům v poslední době k dynamicky se rozvíjejícím městským částím hlavního města s vynikající dostupností centra Prahy. Přímo ve Vinoři jako okrajové části města lze využít nemálo malebných míst k aktivnímu odpočinku a relaxaci. V blízkosti se také nachází  2 zámky – Ctěnický a Vinořský s oborou.

Velmi dobré dopravní spojení s centrem Prahy je zajištěno autobusy MHD a především stanicemi metra „B“ a „C“. Dojezd na metro stanice Letňany se předpokládá do 5-ti minut.

 Stránky projektu