Spolehlivý dodavatel Vašich staveb

Vyhledávání

 

Aktuální projekty

Praha Brno

Ostatní projekty

Připravujeme Realizované projekty

Kontakt

Tel.:+420 604 222 022
E-mail:  reality@unistav.cz


Unistav Team
ÚvodRealityBrnoPanorama Kociánka I - BYTY

Panorama Kociánka I - BYTY

Typ projektu: Rezidence 4 bytových domů s panoramatickými výhledy na Petrov – Špilberk
Lokalita: Brno

Lokalita:

Lokalita Sadová je východní součástí městské části Králova Pole,katastr na severu města Brna.Řešené území přiléhá k ulici Kocianka.
Jedná se o atraktivní lokalitu ve městě nabízející nádherné výhledy na panorama Brna.O tomto stavebním pozemku lze s jistotou říci , že patří mezi nejlukrativnější pozemky určené k bydlení v rámci stávajícího územního plánu.
Hlavní investor mající dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti ve stavebnictví navrhuje společně s projektantem do této zóny zástavbu s vědomím potencionálu tak, aby nová zóna bydlení byla pozitivně přijata nejen budoucími obyvateli , ale stala se vyhledávanou dominantou městské části Královo Pole a vzorovým příkladem bydlení moderního Brna.
Území bylo dříve využíváno k rekreaci a vznikla zde zahrádkářská kolonie , která postupně ztrácela na významu a v současnosti již téměř není využívána.
Zhodnocení území navrhovaných projektů Panorama Kocianka I.a II spočívá zejména v nahrazení neudržovaných a nevyužitých, ale atraktivních pozemků moderními bytovými objekty respektující všechny požadavky kladené na dané území.
Koncept návrhu zástavby je založen na důsledném respektování územního plánu města Brna a principu nízkopodlažních bytových domů doplněných o objekt občanské vybavenosti.Současně návrh zástavby nevytváří uzavřenou kompozici vůči okolí a zejména dálkovým panoramatickým výhledům na město.

http://www.panoramakocianka.cz/Stránky projektu