POPIS PROJEKTU

Stavební pozemek pro výstavbu bytového domu se nachází na rohu ulic Sídlištní a U Kruhovky, na Praze 6, v městské části Suchdol.

Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu v okrajové části Prahy s dobrou občanskou vybaveností, velkým množstvím zeleně v nedalekých parcích a snadnou dostupností centra města.

Lokalita patří k těm žádanějším na území hlavního města Prahy – jedná o součást Městské části Prahy 6, kde v nedávné době byly dokončeny bytové domy i jiných developerů – EKOSPOL či CENTRAL GROUP (tyto bytové domy realizoval UNISTAV a.s. – ul.Holubí). Zároveň se v dané lokalitě budují i další rezidenční objekty – rodinné domy.

K významnějším objektům v Suchdole patří rozsáhlý areál České zemědělské university, ZŠ Mikoláše Alše, Brandejsův statek zvaný Suchdolský zámeček a kaple sv. Václava. V těsné blízkosti Suchdola se rozkládá skalní útvar Kozí hřbety. Za ním je romantické Tiché údolí, spojující Únětice a Roztoky u Prahy.

Suchdol nabízí velmi dobré spojení směrem na ruzyňské letiště a také dostupnost centrální části Prahy 6 v okolí Vítězného náměstí resp. Podbaby, kde se nachází potřebná občanská vybavenost (nákupní centrum Kaufland + sportovní areál Juliska apod.).

Dostupnost MHD je velice dobrá. Z autobusové zastávky Kamýcká se lze během 10min. dostat na metro linky A – Dejvická a následně do centra města. Letiště Václava Havla je vzdáleno od lokality cca 10km, t.j. cca 13min.jízdy.

Informace o projektu

Investor

Bytový dům U Kruhovky, s.r.o.

Kategorie

Praha

Dokončeno

09/2015 - 03/2017

Rozpočet projektu

70 mil. Kč