POPIS PROJEKTU

Představujeme vám developerský projekt výstavby bytových domů v lokalitě Mýtka ve Staré Boleslavi – Brandýs nad Labem. Jedná se o jedinečný developerský projekt, který v sobě zahrnuje nemalé území zástavby určené pro bydlení, a jenž je tvořen rodinnými domy, nově domy bytovými a i zástavbou občanské vybavenosti.
V rámci poslední části pozemků určených pro bydlení je vymezeno celkem 33 760 m2 pro výstavbu 12 bytových domů o celkové kapacitě 278 bytů, 361 garážových stání a dostatkem venkovních stání a sklepních kójí. Tyto bytové domy budou realizovány ve dvou na sebe navazujících etapách, které jsou od sebe odděleny ul. Všetatskou.

Projekt nabízí moderní bydlení v kontaktu s přírodou, v rodinné zástavbě, s dobrou dostupností, nádhernými výhledy a vlastním jezírkem pro klidnou a pohodovou atmosféru.
Celkově je město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav atraktivní lokalitou díky své blízkosti Praze, a to hned ve vzdálenosti několika minut od obchodních center Černý Most. Navíc je tato lokalita vyhledávaným místem pro svou hojnost historických památek a v létě díky okolním jezerům také perfektním místem pro koupání a vodní sporty.

Dopravní dostupnost je na velmi dobré úrovni. Ve městě funguje příměstská doprava v rámci PID a další nespornou výhodou je blízkost rychlostní komunikace R10, díky které lze dosáhnout stanice metra „Černý Most“ během deseti minut jízdy autem. Obyvatelé města mají k dispozici celkem 17 autobusových linek řady 300, dále je k dispozici noční autobusová linka.

Z hlediska občanské vybavenosti lze všeho dosáhnout pěšky nebo individuální dopravou do cca 5 minut.

Zahájení výstavby 1. etapy proběhne v říjnu 2020 a dokončení je naplánováno na červen 2022, na ní navazující výstavba 2. etapy, jenž je naplánována na září 2022 až červen 2024.

Více informací naleznete na microsite věnované celému projektu – www.bytystaraboleslav.cz

Informace o projektu

Investor

UNISTAV Invest, s.r.o.

Kategorie

Praha

Dokončeno

10/2020 - 06/2024

Rozpočet projektu

575 mil. Kč