POPIS PROJEKTU

Jedná se o bytový dům zasazený do stávající zástavby tvořené především viladomy. Přístup a vjezd do objektu je zajištěn z ul. Plzeňská v úrovni 2.PP, kde se nachází hromadná garáž (9 vnitřních garážových stání + 2 parkovací stání před domem) a bezbariérový přístup do ostatních podlaží s bytovými jednotkami pomocí výtahu. Jedná se o objekt s plochou střechou o čtyřech nadzemních a s dvěmi podzemními podlažími, který obsahuje 9 b.j. o velikosti od 1+KK po 4+KK a kancelářskou plochu v úrovni 1.PP.  Hlavní vstup do domu je v úrovni 1.PP s tím, že s ohledem i na danou přístupnost domu z ul. Pod Viaduktem je z této ulice navrhován i vedlejší vstup v úrovni 3.NP, vedle kterého se nachází 2 venkovní parkovací stání. Bytový dům bude vytápěn z centrální plynové kotelny, umístěné v podzemním podlaží.

Projekt je zasazen do žádané lokality na území hlavního města Prahy 13 – Stodůlky, které se vyznačují dynamickým rozvojem, jenž je dán především prodlouženou trasou metra linky „B“ na Zličín a díky tomu, že se pozemek nachází v severní části k.ú. Stodůlky při ul. Plzeňská, tak to umožňuje i využití trasy metra linky „A“ – Motol.

Navíc celkově daná lokalita nabízí velmi dobré spojení směrem na ruzyňské letiště a také napojení na pražský okruh s dostupností D5 a D7. Bezprostřední okolí se vyznačuje velmi dobrou, již existující občanskou vybaveností (základní škola, mateřská škola, nákupní centrum se supermarketem Albert, lékárnou, bankou). Atraktivnost lokality je zvýšena blízkostí OC Metropole Zličín či OC Řepy.

Více informací naleznete na microsite věnované celému projektu – www.terasyplzenska.cz

Informace o projektu

Investor

Real Estate Invest Development, s.r.o.

Kategorie

Praha

Dokončeno

10/2020 - 11/2021

Rozpočet projektu

45 mil. Kč