Do týmu naší firmy, bez složité korporátní struktury přivítáme studenty a absolventy středních a vysokých škol se stavebním vzděláním. Realizujeme převážně stavby domů a bytů v Praze a v Brně.

Stavbyvedoucí junior/ asistent

  • Pod vedením Stavbyvedoucího nebo Hlavního stavbyvedoucího bude vaší náplní práce zařizování a zabezpečování staveniště, podílení se na řízení a koordinaci prací dodavatelských firem, komunikace s investorem a dodavateli, vedení stavební dokumentace, zajištění BOZP a PO, pomoc s přípravou na předání realizované stavby.

Rozpočtář junior

  • Pod vedením kolegy Rozpočtáře bude vaší náplní práce příprava podkladů pro rozpočtování projektu, zpracovávání výpočtů, budete pracovat s ceníkem stavebních prací nebo kalkulací ceny podle vzorce nebo vlastní úvahou. Budete pomáhat sestavovat podklady pro plánování spotřeby času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.

Přípravář junior

  • Pod vedením kolegy Přípraváře se budete podílet na zpracovávání a vyhodnocování podkladů pro plánování stavební výroby. Budete se podílet na přípravě výběrových řízení, budete porovnávat a vyhodnocovat nabídky pro výběr dodavatelů a subdodavatelů, poskytovat součinnost při přípravě návrhů smluv a objednávek. Budete součásti tvorby harmonogramů výroby, budete komunikovat s týmem na stavbě.

Co je pro nás důležité?

Vaše odhodlání, zájem o oblast stavebnictví, chuť do práce ve stavebnictví, spolehlivost a efektivní komunikace, flexibilita.

Co nabízíme?

  • Po zaškolení brzy převezmete odpovědnost a začnete samostatně zpracovávat svěřené úkoly.
  • Jednoduchý systém řízení a rozhodování.
  • Podporu zkušeného kolegy.
  • Další vzdělávání.
  • Po získání zkušeností pomoc s autorizací/ kurz a poplatky.

Společnost UNISTAV CONSTRUCTION a.s. patří do exkluzivní skupiny společností v ČR, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení podle statistického modelu Bisnode, zabývá se stavebními službami. Výsledky našich prací získaly mnoho ocenění, patří mezi ně například Stavba roku, ocenění časopisu Stavitel nebo také Cena svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Budujeme solidnost firmy, orientujeme se na budoucnost a perfektní služby. Základem je důvěra ve spolupráci v naší společnosti i mimo ni. Dbáme na dobré vztahy s kolegy, dodavateli i zákazníky. Pojďte do toho s námi.

Chcete být součástí našeho týmu?

Pokud máte zájem o některou z pozic, pošlete své CV na adresu: prace@unistav.cz.